Ми відкриті: пн-cб з 10 до 19, нд з 11 до 17.

Знижка на комплекти садових меблів цього сезону від 30% до 50%

 

Салон модних вуличних меблів

 • Матеріали преміум-класу, оптимальні для будь-яких погодних умов
  icon
 • Усі Колекції у Наявності для швидкої доставки!
  icon
 • Глибокі сидіння та шезлонги подарують вам максимальний комфорт
  icon
 • Американська Фабрика (Assembled in the USA)
  icon

Вуличні меблі Преміальної якості

Співпрацюючи з провідними світовими майстрами, ми зібрали топові колекції оригінальних вуличних меблів, кожен елемент яких детально продуманий та опрацьований: починаючи від деталей із нержавіючої сталі Морського класу, закінчуючи витонченим плетінням на вигинах. Наші меблі створені для користування на відкритому повітрі.

Безкоштовна примірка наших меблів

Вам сподобалися меблі на нашому сайті, але ви не впевнені, що вони будуть гармонійно поєднуватися з вашим вуличним простором? Не секрет, що меблі можуть сприйматися зовсім по-різному, залежно від освітлення та планування приміщення. Тому наша компанія пропонує скористатися послугою Примірки меблів, яка дозволить вам на 100% впевнитися у своєму виборі перед покупкою. Фахівці нашої компанії привезуть і встановлять сет, що вам сподобався, це дозволить оцінити всі його переваги безпосередньо у вашому вуличному просторі.

Наші Клієнти

Вуличні меблі, дошка для тераси та аксесуари від провідного світового виробника. Гармонійне поєднання Дизайну, Якості та Комфорту, три складові успіху наших меблів

Дизайн

Салон-магазин вуличних меблів Rengard – є представником американського бренду Rengard.

У нашому асортименті вуличних меблів: дивани та крісла зі штучного ротанга для саду, терас, кафе та ресторанів.

Вуличні меблі Rengard розроблені таким чином, щоб ви могли комбінувати та поєднувати між собою абсолютно різні моделі, відкриваючи нові можливості для вашої уяви, чи то гарнітур для внутрішнього дворика з ротанга з широкими сидіннями, чи то плетені крісла з непрозорого матеріалу, чи литий алюміній та вироби із нержавіючої сталі.

Якість

Маючи в своєму розпорядженні передові технології виробництва вуличних меблів, ми створюємо унікальний стиль, який виглядає сучасно і посилює класичний дизайн. Всі наші лінійки дозволять вам облаштувати будинок, терасу або сад відповідно до ваших мрій, зробити його комфортним та затишним, а також дати волю фантазії. Ми відкриваємо для вас нові горизонти, надаючи широкий асортимент виробів із нестандартних, надійних та екологічно чистих матеріалів. Маючи в своєму розпорядженні найпередовіші технології виробництва вуличних меблів, ми створюємо унікальний сучасний стиль з легкими нотками класичного дизайну.

Комфорт

Ми створюємо колекції вуличних меблів, які довгий час будуть приносити вам естетичне задоволення та неперевершений комфорт. Наші моделі дозволять вам облаштувати будинок, терасу або сад відповідно до ваших мрій, зробити його комфортним та затишним, а також дати волю фантазії.